LRA pieprasa skandāliem apvītā VID vadības atlaišanu

5 komentāri
LRA pieprasa skandāliem apvītā VID vadības atlaišanu
FOTO: F64

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas sēdē pieņemts lēmums aicināt finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu un Ministru prezidentu Māri Kučinski atbrīvot no amata visu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadību, izsludinot atklātu konkursu uz iestādes vadības amata vietām, atklāj LRA frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

Liepiņš uzskata, ka situācijas sakārtošanai VID un tā struktūrās būtu nepieciešams piesaistīt neatkarīgus konsultantus, kas savu efektivitāti jau pierādījuši Latvijā deviņdesmitajos gados, palīdzot risināt kontrabandas un korupcijas problēmas valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz plašsaziņas līdzekļos izskanējušo skandalozo informāciju par vairāku VID vadošo darbinieku iespējamiem pārkāpumiem, sabiedrības kritiski zemo vērtējumu un uzticību iestādes darbam, kā arī publiskotajiem Eiropas Parlamenta pasūtītā korupcijas pētījuma rezultātiem, kas liecina par milzīgiem korupcijas apmēriem valstī,” piebilst Liepiņš.

”LRA prasa izlēmīgu ministres un premjera rīcību – atbrīvot no amata visu Valsts ieņēmumu dienesta vadību. VID darbiniekiem, kas iesaistās ēnu ekonomikas piesegšanā, nav vietas iestādē, ka ir sagatavoti ”vainīgo” un ”atlaižamo” saraksti. Sabiedrības acīs, ņemot vērā skandālus, iestādes represīvo darba stilu un selektīvo attieksmi, VID jau sen ir zaudējis sabiedrības uzticību. Visai VID vadībai ir jāaiziet un vietā jānāk atklātā konkursā izraudzītiem speciālistiem ar tīru un nevainojamu reputāciju, īpaši ņemot vēra Eiropas Parlamenta pasūtītā korupcijas pētījuma secinājumus, kas uzskatāmi parāda, cik liela problēma ir korupcija Latvijā,” uzsver Liepiņš.

TOP komentāri

 • !!!!!
  +2 +2 0

  !!!!!

  Tur aicinajums nav vaidzigs , ir jadara , jaatlaiz visus un bez jeb kadas tur zelastibas un domasanas !!! Un tik tiesam ir jalauj jaunajiem stradat un vadit valsti , vismaz ir ceriba , ka jaunie vismaz domatu ne tikai par savu labklajibu , bet ari par tautas labklajibu !!!
 • Agnese Kozlova {60]
  +2 +2 0

  Agnese Kozlova {60]

  Vai jau sen nebij laiks visus nomainīt un nevienu veco ierēdni ,aicināt kaut no ārzemēm tautiešus -speciālistus jo, viņi šķiet darītu kaut ko tautas labā,
 • Guntis Neija
  +1 +1 0

  Guntis Neija

  Visus atbrīvot un Jābūt izmeklēšanai par VID darbiniekiem .No kurienes radusies nauda kabatā VID darbiniekiem ??

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl