“Lokdauna” laikā ēdināšanas vietās ēdienu varēs izsniegt tikai līdzi ņemšanai

0 Komentāru
“Lokdauna” laikā ēdināšanas vietās ēdienu varēs izsniegt tikai līdzi ņemšanai
KASPARS KRAFTS, F64

No ceturtdienas, 21. oktobra, līdz 15. novembrim ēdināšanas vietās ēdienu būs atļauts izsniegt tikai līdzi ņemšanai vai ar piegādi, trešdien nolēma valdība.

Ēdienu izsniegt varēs tikai tad, ja pakalpojuma sniedzējam, kas nonāk ciešā kontaktā ar pakalpojuma saņēmēju, ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, pakalpojuma saņemšanas vietā vienai personai tiek nodrošināti ne mazāk kā 15 kvadrātmetri no publiski pieejamo iekštelpu platības un tiek lietota sejas maska.

Vairāk par tematu:

Tas neattieksies uz uzņēmumiem, ievērojot nosacījumu, ka attiecīgā ēdināšanas vieta nav publiski pieejama un ir nodrošināts, ka personu grupu plūsmas, kurām nav ikdienas saskares, fiziski nepārklājas, pie galdiņa atrodas tikai viena persona un starp galdiņiem ir divu metru distance.

Savukārt starptautiskajā lidostā “Rīga” ēdināšanas pakalpojumi būs atļauti, ievērojot nosacījumu, ka attiecīgā ēdināšanas vieta atrodas lidostas termināļos un tiek nodrošināts, ka starp personām, kas sēž pie dažādiem galdiņiem, ir ne mazāk kā trīs metru distance, ja starp galdiņiem nav izveidota norobežojoša siena, un pie viena galdiņa atrodas ne vairāk kā četri apmeklētāji, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi.

Kā ziņots, no ceturtdienas, 21. oktobra, valstī tiek ieviesti īpaši stingri Covid-19 ierobežojošie pasākumi jeb “lokdauns”.

0 Komentāru