Ločmele: Zolitūde nav iemesls, kāpēc Šics tika atbrīvots no darba

Komentāri

Kopš Zolitūdes traģēdijas apritējis jau gads, taču daudzi jautājumi joprojām ir neatbildēti. Politiķu solījumi nav vainagojušies ar rezultātu. Saistībā ar Zolitūdes traģēdijā cietušo un bojā gājušo cilvēku vārdu, uzvārdu publiskošanu no asi kritizēts, un no darba atstādināts tika Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienesta (NMPD) direktora vietnieks Mārtiņš Šics.

”Mums ir bijušas trīs tikšanās ar premjeri, neviens lūgums, kas skar konkrētu cilvēku problēmas nav izpildīts. Pirmajā reizē prasījām, lai atjauno darbā Šicu. Beidzās ar to, zini, es tev pa kluso pateikšu, ka Zolitūde nav īstais iemesls kāpēc Šics tika atbrīvots no darba, tā kā tas tika publiski paziņots. Tur ir citi iemesli kāpēc viņu neatjaunos darbā,” norāda biedrības Zolitūde pārstāve Regīna Ločmele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl