LNT Ziņu vēsture: kā tas viss sākās?

LNT Ziņu dienests neradās vienā dienā, un tā aizsākums meklējams pirmajā komerctelevīzijā Latvijā, kura izveidojās jau 1992. gadā. Vairāki no toreizējās komandas savu darbu turpina līdz pat šim brīdim. Bet pirmās LNT Ziņas sākās ar aizrautību un degsmi un nepagurstoši mācījāmies darot. Visiem, kas bija klāt televīzijas dzimšanas brīdī, tas bija liels notikums un milzīga atbildība veidot profesionālu standartu, no kura nedrīkst atkāpties.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • HA

  HA

  Sākums ir garlaicīgs jebkuram uzņēmumam. Interesantāk ir atskatīties kā tas viss beidzās ;)
  Kad divu bAndītu politprojekts smagi pakāsa 10.saeimas vēlēšanās un pēc zatlersāgas 11.saeimā vispār neiekļuva, viņu privātais smadzeņskalošanas iestādījums - LNT vairs nespēja "atsist" uzturēšanas izdevumus, tāpēc no tā mudīgi nācās tikt vaļā. Par laimi, zviedru kaimiņi nu ļoooti negribēja LNT nonākšanu norvēģu kaimiņu īpašumā un piekrita bAndītu prasītajam "ciparam". Vēlāk, savu kļūdu sapratuši, zviedri visu bordeli nodeva "stratēģiskajam partnerim", bet tam, kā zināms, vienmēr un visur jūra līdz ceļiem un zivis pie pak_ļas.
  Jautrākais, ka bāleliņi, kuri ellīgi jūsmoja par bAndītu izsviešanu no saeimas, šodien ir tie lielākie vaimanātāji! Kur malku cērt, tur skaidas lec, saproties! :DDD
 • Aivars Kuragins

  Aivars Kuragins

  Mês bijam ar Jums un paliksim vismaz savăs atminas! Dzìvs ir tas ko atcerăs!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!