Komentāri

Rīga ir pašvaldību vēlēšanu visgardākais kumosiņš – galvaspilsēta ir puse no Latvijas ekonomikas, te dzīvo visvairāk iedzīvotāju un pašvaldības kabatā ir arī visvairāk naudas. No otras puses – tieši Rīgā bijis visvairāk skandālu par naudas izsaimniekošanu un shēmošanu, Barona ielas remontu un jaunu tramvaja līniju. Noslēdzot iedzīvotāju noskaņojuma skaidrošanu pirms vēlēšanām, LNT Ziņu Top 10 šonedēļ filmēja Rīgā – vai rīdziniekus apmierina esošā vara, un kā Rīgas kungu neizpildītie solījumi un sataisītā šmuce ietekmēs viņu izvēli nākamsestdien?

Pašvaldību vēlēšanās Rīgā kopumā pieteikti 11 saraksti. Katram no tiem likums paredz iesniegt priekšvēlēšanu programmu. Īsākas, garākas. Izpildāmas un populistiskas. Taču teorētiski tas ir partijas piedāvājums saviem vēlētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT Ziņu Top 10 ieskatījās galvenajās prioritātēs, kuras galvaspilsētas centra ielās un mikrorajonos min iedzīvotāji, un kā tas atspoguļojas programmās.

Foto

Video: LNT Ziņu Top 10 sižets

 

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl