Komentāri
LNT rīta ziņu raidījuma “900 sekundes” priekšvēlēšanu debašu Rīgā kritēriji
Foto: LNT Ziņas

AS “Latvijas Neatkarīgā televīzija” rīko priekšvēlēšanu debates, lai atspoguļotu pašvaldību vēlēšanās reģistrēto sarakstu piedāvājumu 2017. gada pašvaldību vēlēšanām Rīgā saskaņā ar NEPLP rīkotā konkursa “Par priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu 2017. gadā nacionālajos komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” rezultātiem.

Priekšvēlēšanu raidījumu norises kārtība – priekšvēlēšanu debašu raidījumi notiek tiešraidē telekompānijas LNT studijās Dzelzavas ielā 120G, ētera laiks no plkst. 08.00 līdz 08.30, tiek pārraidīti kanālā LNT.

Līdzdalības kritērijs – debatēt aicināti visu 11 CVK reģistrēto 2017. gada pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstu pārstāvji Rīgā, nosakot kritēriju, ka tiesības piedalīties ir tiem kandidātiem, kuri Rīgas sarakstos reģistrēti ar pirmo (1.) numuru vai ir politiskā spēka nominēti Rīgas mēra amata kandidāti.

Partiju sarakstu kandidātu vienreizēja dalība raidījumā ir izlozēta uzreiz pēc sarakstu iesniegšanas perioda noslēguma; vienā raidījumā piedalās 2 līdz 3 sarakstu pārstāvji.

Priekšvēlēšanu raidījumu ētera datumi ir 16. maijs, 18. maijs, 23. maijs un 25. maijs. Ar politisko spēku pārstāvjiem LNT sazināsies personīgi.

Kontaktpersona:

Elizabete Rutule, satura redaktore

elizabete.rutule@mtgtv.lv , mob.tālr.: +37129538476;

www.lnt.lv

Lasi vēl