LNT būs skatāms jauns raidījums – Veiksmīgs uzņēmējs

2 komentāri
LNT būs skatāms jauns raidījums – Veiksmīgs uzņēmējs
Foto: Tax Credits/Flickr

Telekanāls LNT piedāvās jaunu raidījums par Latvijas uzņēmējiem. Raidījuma nosaukumā Veiksmīgs uzņēmējs jau ietverts galvenais vēstījums: pastāstīt un parādīt, kur tad slēpjas veiksmīgas uzņēmējdarbības formula!

Raidījums būs skatāms, sākot no 15.februāra katru svētdienu.

Veiksmīgs uzņēmējs komanda sola palutināt skatītājus, ļaujot viņiem ieskatīties pašmāju slavenību dzīvēs un uzzināt, ar kādiem vaļaspriekiem viņi nodarbojas brīvajā laikā.

Pirmajā raidījumā tiks stāstīts par televīzijas sejas Haralda Burkovska lielo kāri uz lasīšanu, bet turpmāk tiks skaidrots arī tas, kādas ir etiķetes ekspertes Aijas Strautmanes un mūziķa Inga Ulmaņa lielākās aizraušanās!

Raidījuma mērķis ir iepazīstināt skatītāju ar uzņēmējiem, kuri ir guvuši panākumus savā nozarē, un iedvesmot!

Raidījumu Veiksmīgs uzņēmējs vadīs Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kurš katru raidījumu centīsies sagādāt skatītājiem prieku un pārsteigumu, iejūtoties dažādu profesiju tēlos. Pirmā raidījuma filmēšanā, Ainārs ar filmēšanas grupu devās uz būvlaukumu, kur ķērās klāt pie āmura un urbja, lai izjustu, ko nozīmē būt celtniekam!

Raidījumā katrs skatītāji varēs smelties zināšanas par uzņēmumiem, kas ikdienā rūpējas par mūsu veselību un skaistumu; tāpat tiks pētīts, kā notiek ražošanas procesi, kā arī, tiks noskaidrots kas nepieciešams veiksmīgai uzņēmējdarbībai!

Taču, kas gan būtu darbs bez atpūtas? Tādēļ raidījumā varēs uzzināt arī to, kur un kā pavadīt brīvdienas, un, vai šīs nozares darbiniekiem darbs ir arī atpūta?

Raidījuma producente Alīna Šmite atklāj, ka pozitīvo enerģiju var vairot ar veselīgu uzturu, tāpēc svētdienas rīts sāksies ar enerģijas lādiņu individuālā fitnesa trenera Mikusa Embrekta vadībā! Viņš gatavos veselīgas un gardas brokastis, kā arī stāstīs par veselīga uztura nozīmi mūsu ikdienā!

“Raidījuma kvalitāte ir komanda, un būt par vienu no tās locekļiem, ir lieliski! Filmēšanas laikā mēs daudz smejamies un vienmēr esam pozitīvi, jo, manuprāt, veiksme atnāk pie tiem, kuri uz dzīvi skatās ar pozitīvu skatu!” stāsta Veiksmīgs uzņēmējs producente, Alīna Šmite.

TOP komentāri

  • Ligita
    0 0 0

    Ligita

    Raidījums patika, ļoti interesanta pankūciņu recepte ko gatavoja simpātiskais fitnesa treneris, noklausoties taisni gribējas iet uz virtuvi un gatavot. Ceru ka raidījumam būs ilgs mužs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl