LNT būs skatāms jauns raidījums – Veiksmīgs uzņēmējs

2 komentāri
LNT būs skatāms jauns raidījums – Veiksmīgs uzņēmējs
Foto: Tax Credits/Flickr

Telekanāls LNT piedāvās jaunu raidījums par Latvijas uzņēmējiem. Raidījuma nosaukumā Veiksmīgs uzņēmējs jau ietverts galvenais vēstījums: pastāstīt un parādīt, kur tad slēpjas veiksmīgas uzņēmējdarbības formula!

Raidījums būs skatāms, sākot no 15.februāra katru svētdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veiksmīgs uzņēmējs komanda sola palutināt skatītājus, ļaujot viņiem ieskatīties pašmāju slavenību dzīvēs un uzzināt, ar kādiem vaļaspriekiem viņi nodarbojas brīvajā laikā.

Pirmajā raidījumā tiks stāstīts par televīzijas sejas Haralda Burkovska lielo kāri uz lasīšanu, bet turpmāk tiks skaidrots arī tas, kādas ir etiķetes ekspertes Aijas Strautmanes un mūziķa Inga Ulmaņa lielākās aizraušanās!

Raidījuma mērķis ir iepazīstināt skatītāju ar uzņēmējiem, kuri ir guvuši panākumus savā nozarē, un iedvesmot!

Raidījumu Veiksmīgs uzņēmējs vadīs Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, kurš katru raidījumu centīsies sagādāt skatītājiem prieku un pārsteigumu, iejūtoties dažādu profesiju tēlos. Pirmā raidījuma filmēšanā, Ainārs ar filmēšanas grupu devās uz būvlaukumu, kur ķērās klāt pie āmura un urbja, lai izjustu, ko nozīmē būt celtniekam!

Raidījumā katrs skatītāji varēs smelties zināšanas par uzņēmumiem, kas ikdienā rūpējas par mūsu veselību un skaistumu; tāpat tiks pētīts, kā notiek ražošanas procesi, kā arī, tiks noskaidrots kas nepieciešams veiksmīgai uzņēmējdarbībai!

Taču, kas gan būtu darbs bez atpūtas? Tādēļ raidījumā varēs uzzināt arī to, kur un kā pavadīt brīvdienas, un, vai šīs nozares darbiniekiem darbs ir arī atpūta?

Raidījuma producente Alīna Šmite atklāj, ka pozitīvo enerģiju var vairot ar veselīgu uzturu, tāpēc svētdienas rīts sāksies ar enerģijas lādiņu individuālā fitnesa trenera Mikusa Embrekta vadībā! Viņš gatavos veselīgas un gardas brokastis, kā arī stāstīs par veselīga uztura nozīmi mūsu ikdienā!

“Raidījuma kvalitāte ir komanda, un būt par vienu no tās locekļiem, ir lieliski! Filmēšanas laikā mēs daudz smejamies un vienmēr esam pozitīvi, jo, manuprāt, veiksme atnāk pie tiem, kuri uz dzīvi skatās ar pozitīvu skatu!” stāsta Veiksmīgs uzņēmējs producente, Alīna Šmite.

TOP komentāri

  • Ligita
    0 0 0

    Ligita

    Raidījums patika, ļoti interesanta pankūciņu recepte ko gatavoja simpātiskais fitnesa treneris, noklausoties taisni gribējas iet uz virtuvi un gatavot. Ceru ka raidījumam būs ilgs mužs.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl