LMT un Lattelecom neapvienosies

Komentāri
LMT un Lattelecom neapvienosies
FOTO: LETA ()

Valdība šodien lēma, ka telekomunikāciju uzņēmumi Latvijas Mobilais telefons un Lattelecom turpinās darbu kā līdz šim – atsevišķi. Vienlaikus nozares izvērtējumu noteikts izvērtēt Privatizācijas aģentūrai, kā arī piedāvāt valdībai nākotnes rīcības scenārijus.

Ekonomikas ministrija bija sagatavojusi informatīvo ziņojumu par abu uzņēmumu kapitāla daļu pārvaldīšanu, kas paredzēja divus scenārijus – apvienot uzņēmumu vai saglabāt pašreizējo situāciju. Valdība izvēlējās otro variantu. Tāpat arī valdība nolēma saglabāt valsts kontroli pār abu uzņēmumu kapitāldaļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka LMT un Lattelecom nākotnes jautājums ir tik jūtīgs, ka politiķi to jau izskatīja nu jau pusgadu, kopš zviedru akcionārs TeliaSonera lūdza valdībai atklāt, kādu abu uzņēmumu nākotnes stratēģiju tā redz. Pēc sīvām aizkulišu cīņām valdība šodien savu pozīciju formulēja. Atbildīgā Ekonomikas ministrija uzskata, ka esoša situācija ir optimāla, tāpēc rosināja zviedriem sūtīt atteikuma vēstuli.

Plašāk par valdības lēmumu uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl