Līzinga kompānija Mogo.lv kavējas ar naudas pārskaitīšanu motocikla pārdevējam

3 komentāri

Motociklists Kaspars pieņem lēmumu pārdot savu jaudīgo motociklu. Pircējs tiek atrasts – viņš motocikla iegādei vēlas ņemt kredītu no aizdevēja Mogo.lv. Tas arī tiek izdarīts, taču Mogo.lv kavējas ar naudas pārskaitīšanu pārdevējam Kasparam.

“Kompānija nosūtīja nosacījumus par kredītu pircējam, un tie tika apstirpināti. Tad mēs tikāmies Mogo.lv birojā, motocikls tika ”pārrakstīts”. Mogo.lv apsolīja man par motociklu izmaksāt atlikušos vairāk nekā trīs tūkstošus eiro – summu, kura tiek sniegta kā kredīts – tuvāko dienu laikā. Pēc vairākām dienām nauda netika saņemta,” sūdzas Kaspars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mogo.lv pauda – kamēr neūs transportlīdzeklim netiks veikta KASKO apdrošināšana, nauda netiks pārskaitīta. Tas esot minēts arī līguma nosacījumos, taču Kaspars saka, ka iepriekš “KASKO aspekts” netika izrunāts. Mogo.lv pauž, ka KASKO apdrošināšana vairs neesot vecā īpašnieka problēma.

Apdrošinātāji atzīst, ka motocikliem KASKO iegūšana nav tik vienkārša – tiek vērtēti vairāki riski, piemēram, motociklista vecums un braukšanas stāžs.

Laikā, kad top sižets, situācija gan tiek atrisināta. Kura pusē šoreiz taisnība? Skaties video un vērtē pats!

TOP komentāri

 • Zvaigžņu vilks
  +2 +2 0

  Zvaigžņu vilks

  Kaspars laiž muļķi - neviena līzinga kompānija pēdējo 15 gadu laikā nav nevienam pārdevējam pārskaitījusi naudu par transporta līdzekli kamēr nav noformēts Kasko.- Tas ir vispārzināms fakts- vnk pats nolaida muļķi , ka atdeva tr. līdzekli jau pircējam nesaņēmis naudu un tāpēc visa šī brēka, bet žurnālisti dzenoties pēc lētām sensācijām , kā vienmēr no mušas uzpūta ziloni :)
 • a
 • K.
  0 0 0

  K.

  Es esmu Mogo kliente jau gadu. Gribu pateikt, ka man nav nekad bijusas ar Mogo problemas un ari es katru menesi veicu maksajumus. Kad vajadzeja naudu, sanemu to nepilnas stundas laika un vienmer, kad mani ir kadi jautajumi, Mogo darbinieki ir laipni un pretimnakoshi. GPL gan ir augsta, bet ko darit...:)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl