Līzinga kompānija Mogo.lv kavējas ar naudas pārskaitīšanu motocikla pārdevējam

3 komentāri
Līzinga kompānija Mogo.lv kavējas ar naudas pārskaitīšanu motocikla pārdevējam

Motociklists Kaspars pieņem lēmumu pārdot savu jaudīgo motociklu. Pircējs tiek atrasts – viņš motocikla iegādei vēlas ņemt kredītu no aizdevēja Mogo.lv. Tas arī tiek izdarīts, taču Mogo.lv kavējas ar naudas pārskaitīšanu pārdevējam Kasparam.

“Kompānija nosūtīja nosacījumus par kredītu pircējam, un tie tika apstirpināti. Tad mēs tikāmies Mogo.lv birojā, motocikls tika ”pārrakstīts”. Mogo.lv apsolīja man par motociklu izmaksāt atlikušos vairāk nekā trīs tūkstošus eiro – summu, kura tiek sniegta kā kredīts – tuvāko dienu laikā. Pēc vairākām dienām nauda netika saņemta,” sūdzas Kaspars.

Mogo.lv pauda – kamēr neūs transportlīdzeklim netiks veikta KASKO apdrošināšana, nauda netiks pārskaitīta. Tas esot minēts arī līguma nosacījumos, taču Kaspars saka, ka iepriekš “KASKO aspekts” netika izrunāts. Mogo.lv pauž, ka KASKO apdrošināšana vairs neesot vecā īpašnieka problēma.

Apdrošinātāji atzīst, ka motocikliem KASKO iegūšana nav tik vienkārša – tiek vērtēti vairāki riski, piemēram, motociklista vecums un braukšanas stāžs.

Laikā, kad top sižets, situācija gan tiek atrisināta. Kura pusē šoreiz taisnība? Skaties video un vērtē pats!

3 komentāri