LIZDA vaino Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadību intrigu vērpšanā

Komentāri

Nopietnas nesaskaņas uzplaiksnījušas Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā. Skolotāju tiesību aizstāvji vaino arodbiedrību savienības vadību intrigu vērpšanā un neprecīzas informācijas sniegšanā. Aizvien skaļāk izskan ierosinājums skolotājiem par savām tiesībām cīnīties atsevišķi.

Tikmēr jaunievēlētais arodbiedrību savienības vadītājs Egils Baldzēns gatavs ieguldīt milzu pūles, lai šķelšanos nepieļautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā arodbiedrību savienībā ir 20 dalīborganizācijas. Taču Skolotāju arodbiedrībā uzplaiksnījušas runas, ka no dalības jēga ir maza – jāstājas ārā un par skolotāju tiesībām jācīnās atsevišķi. Par iespējamo izstāšanos pedagogu tiesību aizstāvji sprieda aiz slēgtām durvīm.

Noprotams, ka skolotāju arodbiedrība ir nemierā ar notikumiem Brīvo arodbiedrību savienības vadības vēlēšanu laikā. Vēlēšanās sniegta neprecīza informācija, vērptas intrigas. Pagaidām nav skaidrs, cik skolotāju arodbiedrības biedru atbalsta izstāšanos.

Sanāksmes laikā konkrēti lēmumi neesot pieņemti. Skolotāju tiesību aizstāvji pieprasījuši tikšanos ar jaunievēlēto Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāju Egilu Baldzēnu.

Baldzēns gatavs uzklausīt skolotājus, šķelšanos viņš negribētu pieļaut.

Pedagogi tikšanos ar Baldzēnu plāno nākamgad.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl