LIZDA vaino Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadību intrigu vērpšanā

Komentāri

Nopietnas nesaskaņas uzplaiksnījušas Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā. Skolotāju tiesību aizstāvji vaino arodbiedrību savienības vadību intrigu vērpšanā un neprecīzas informācijas sniegšanā. Aizvien skaļāk izskan ierosinājums skolotājiem par savām tiesībām cīnīties atsevišķi.

Tikmēr jaunievēlētais arodbiedrību savienības vadītājs Egils Baldzēns gatavs ieguldīt milzu pūles, lai šķelšanos nepieļautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā arodbiedrību savienībā ir 20 dalīborganizācijas. Taču Skolotāju arodbiedrībā uzplaiksnījušas runas, ka no dalības jēga ir maza – jāstājas ārā un par skolotāju tiesībām jācīnās atsevišķi. Par iespējamo izstāšanos pedagogu tiesību aizstāvji sprieda aiz slēgtām durvīm.

Noprotams, ka skolotāju arodbiedrība ir nemierā ar notikumiem Brīvo arodbiedrību savienības vadības vēlēšanu laikā. Vēlēšanās sniegta neprecīza informācija, vērptas intrigas. Pagaidām nav skaidrs, cik skolotāju arodbiedrības biedru atbalsta izstāšanos.

Sanāksmes laikā konkrēti lēmumi neesot pieņemti. Skolotāju tiesību aizstāvji pieprasījuši tikšanos ar jaunievēlēto Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāju Egilu Baldzēnu.

Baldzēns gatavs uzklausīt skolotājus, šķelšanos viņš negribētu pieļaut.

Pedagogi tikšanos ar Baldzēnu plāno nākamgad.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl