LIZDA nolemj pieprasīt Šuplinskas demisiju

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nolēmusi pieprasīt izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) demisiju, šodien preses konferencē paziņoja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • zigis
 • VLIZDu

  VLIZDu

  Ministrei brille svīst no kroņa maskas gaisa caurlaidības un pareizas uzvilkšanas
 • L.B.

  L.B.

  Es domāju , ka abas dāmas droši varētu apmainīties amatu vietām . Inga Izglītības ministrijas vadībā , bet Ilga - LIZDA pa priekšsēdētāju . Un kāds būtu rezultāts ? Nekāds ! Viss paliktu tāpat , ka līdz šim brīdim . Tikai tad pēc pusgada Izglītības ministres demisiju pieprasītu Ilga , bet Inga skaidrotos ar līdzīgām problēmu atrunām . Nauda nerodas ar brīnuma nūjiņas palīdzību . Viss atkarīgs no resursiem , bet to mums nav . Tas būtu līdzībās tā , ja visi redz , ka ir simts Eiro makā , bet neskatoties ne uz ko pieprasa 1000 Eiro un katram ! Būtu nauda , tad neslēgtu skolas ciet un neveidotu kvalifikācijas atrakciju sacensības par dažiem simtiem lielāka atalgojuma saņemšanai .
 • Nu re
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!