Līvānos, pārbaudot iespējamos balsu uzpircējus, atrod narkotikas, kandžu un nelegālās cigaretes

0 Komentāru
Līvānos, pārbaudot iespējamos balsu uzpircējus, atrod narkotikas, kandžu un nelegālās cigaretes
FOTO: LETA

Šodien Līvānos, pārbaudot iespējamos balsu uzpircējus, atrastas narkotikas, pašdarināts alkohols jeb kandža un kontrabandas cigaretes, informē Valsts policijā.

Šodien ap pusdienlaiku Drošības policija (DP) saņēma informāciju par iespējamu balsu pirkšanu. Pārbaudot šo informāciju, Valsts policijas inspektori kopā ar Drošības policijas darbiniekiem Līvānos apturēja BMW markas auto, kurā atradās divi vīrieši.

Pārbaudē policisti noskaidroja, ka vīrieši nav saistīti ar balsu pirkšanu, tomēr konstatēti citi pārkāpumi. Automašīnā policisti atrada 20 litrus šķidruma ar spirtam raksturīgo smaku, kas, visdrīzāk, ir kandža, 600 cigaretes bez akcīzes preču zīmēm un pat četrus neliela izmēra maisiņus ar baltu pulverveida vielu.

Abi vīrieši aizturēti, un pret viņiem ir sākts kriminālprocess par nelegālo vielu pārvadāšanu un glabāšanu.

Abi vīrieši jau agrāk nonākuši konfliktā ar likumu. Viens no viņiem ir 34 gadus vecs un agrāk tiesāts par nelikumīgu ieroču glabāšanu un par pārkāpumiem saistībā ar narkotikām, bet otrs ir 29 gadus vecs un tiesāts par krāpšanu un nelikumīgu maksājuma līdzekļu izmantošanu.

Policija joprojām aicina arī iedzīvotājus aktīvi ziņot, ja rodas aizdomas par jebkādiem pārkāpumiem.

Jau ziņots, ka Drošības policijā šodien saņemto signālu skaits par iespējamo balsu pirkšanu ir lielāks nekā iepriekšējās parlamenta vēlēšanās. Konkrētu saņemto signālu skaitu DP, visticamāk, varētu paziņot pēc iecirkņu slēgšanas. Informācija par iespējamo balsu pirkšanu nākusi no dažādiem Latvijas reģioniem, bet pamatā – ārpus Rīgas.

Saņemtā informācija liecina, ka vēlētājiem tiek piedāvātas dažādas materiālas vērtības, tostarp nauda. DP arī apstiprināja, ka pārbauda aģentūras LETA novēroto gadījumu Kuldīgā, kur kāds vīrietis treniņbiksēs uz soliņa sēdošai cilvēku kompānijai piedāvājis naudu par balss atdošanu vienai no varas partijām.

DP šodien strādā pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu Satversmē noteikto vēlēšanu norises principu ievērošanu.
0 Komentāru