Linkaits stingri apņēmies mainīt lielo ostu pašreizējo pārvaldes formu un ir gatavs kompromisiem

Tuvākajos gados iecerētajai lielo ostu reformai satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) paredz pietiekami lielu pretestību, tomēr viņš stingri apņēmies mainīt ostu pašreizējo pārvaldes formu un ir gatavs kompromisiem. Tikmēr Ventspils ostas vadītājs Aivars Lembergs jau tagad izaicina ministra pārstāvēto Jauno konservatīvo partiju uz dueli, ziņo LNT ziņu raidījums “Top 10”.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Gunta Brikmane

  Gunta Brikmane

  -
  ZZS satraucas ne pa jokam... Tik daudzus gadus barojās.
 • Valdis Kalnozols

  Valdis Kalnozols

  Ārējo spēku emisāru un diletantu valdība ir akūti nepieciešama, lai pārdotu pēdējos Latvijas īpašumus ārzemniekiem ( ostas utt. ) un paglābtu valdību veidojošo partijas sponsoru no KNAB nagiem
 • Renārs Dzenis

  Renārs Dzenis

  Šitas tas pats Valdis Kalnozols, kas komentē, kuram visi, kas nepiekrīt viņa uzskatiem ir ārzemju aģenti? Mani ar nomelnoja, teica, ka esmu ārzemju spiegs :D
  Pierādījumu vai atvainošanās vietā ņēma un nobloķēja.
  Lai gan viņa kampaņa bija ar saukli, ka Latvijai vajag stiprus vīrus, pats tāds mīksts divkosis sanāk, ka apmelo un savu stulbumu pat pamatot nevar. Līdz ar to kā vīrs arī kļūdas neatzīst, kur nu vēl par atvainošanos runa.
  Valdis Kalnozols tāds mīkstais vien ir. Vecāki ja zinātu, kādu mīkstiesi izaudzinājuši, gan jau būtu norijuši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!