Linkaita izteikums tviterī aizvainojis Medemciema iedzīvotājus

Medemciema iedzīvotājos sašutumu un neizpratni ir radījis satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) publicētais ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”, kas pašlaik jau ir izdzēsts, informēja Medemciema iedzīvotāju protesta akcijas darba grupa.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • S

  S

  Tā izskatās, ka gan ministriem, gan viņiem tuvu stāvošiem pieņemamas vietas, kur dzīvot, ir Rīga un tuvu tai. Jautājums- vai citur dzīvojošie nav cilvēki, valsts iedzīvotāji, ir tikai nodokļu maksātāji, lai ir, ko kungiem tērēt, un ko darīt ar pārējo valsts teritoriju. Zināms, ka daudz kas jau pārdots ārzemniekiem, gan lauku zeme, gan meži.Viņiem noder, mums nevajag? It kā jau valdibai un tās politikai vajadzētu būt saimniekiem valstī, bet...
 • Ego

  Ego

  Man arī ir prātā daudz tādu vietu, uz kurieni negribētos pārcelties, pat ja par to piemaksātu. Un ko nu? Nedrīkst teikt, lai neaizvainotu tos, kam tur patīk?
 • Iveta Samiņa

  Iveta Samiņa

  Njā,šis satiksmes ministrs īpaši izceļas ar "sakarīgiem" un iedzīvotājiem draudzīgiem spriedumiem...😒
  • Irēna Puķīte

   Irēna Puķīte

   Tas noteikti nebija tā domāts,kā tagad tiek komentēts. Uztveres problēma,nekas vairāk. Ja pats nejūties drošs un laimīgs,tad katrā izteikumā meklēsi problēmu.
 • Vizma Krustkalne

  Vizma Krustkalne

  Kā tad ! Man arī varētu piemaksāt , lai es pārceltos ! Nevajag lasīt tviterus!😊 Cilvēkiem jāsāk domāt ar savu galvu .Daži ir ieinteresēti tracināt iedzīvotājus.👏

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!