Komentāri

Āfrikas cūku mēra dēļ likvidējamo mežacūku un mājas cūku skaits  sasniedzis industriālas iznīcināšanas apmērus, tamdēļ Pārtikas un Veterinārais dienests  šodien pirmo reizi  liesmas pielaida klāt tikko nopirktajai dzīvnieku dedzinātavai.

Tagad cūkas varēs likvidēt daudz ātrāk. Jaunā krematorija uzsākusi darbu Daugavpils pusē, bet vajadzības gadījumā varēs pārvietot arī citviet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā piegājienā iekārtā tika sadedzināti pirmie divi konteineri mājas cūku un mežacūku līķu. Pēc dzīvnieku līķu iekraušanas rūpīgi tika veikti visi nepieciešamie iesaistītās tehnikas dezinfekcijas darbi.

Patlaban ĀCM skartajās teritorijās tiek saņemti mežacūku materiālu savākšanas papildu konteineri, tāpat tiek izstrādāti maršruti un grafiki blakusproduktu savākšanai un nogādāšanai sadedzināšanas iekārtā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl