Līgo un Jāņu pasākumiem Rīgā izlietoti 327 595 eiro

1 komentārs
Līgo un Jāņu pasākumiem Rīgā izlietoti 327 595 eiro
FOTO: LETA

Līgo un Jāņu pasākumiem Rīgā – gan Dzegužkalnā, gan pasākumam Līgosim krastmalā! Ielūdz Raimonds Pauls – kopumā tika atvēlēti 327 595 eiro, pastāstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Šī summa pašvaldībā tika plānota pasākumu rīkošanas tēriņiem. Vilde norādīja, ka saistībā ar to, ka dažādi pakalpojumi pasākumu organizēšanai konkursa kārtībā tika iepirkti no dažādām organizācijām, faktiskās izmaksas varētu būt mazākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija, konkursā par Līgo svētku pasākuma 11.novembra krastmalā audiovizuālās realizācijas autordarba izstrādi, pilna apjoma tehnisko realizāciju un autoruzraudzības nodrošināšanu sagatavošanas un realizācijas posmā uzvarēja vienīgais pretendents – SIA Ideju institūts ar līgumcenu 139 950 bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Ar Ideju institūtu departaments arī noslēdza līgumu par Līgo svētku pasākuma 11.novembra krastmalā mākslinieciskās koncepcijas un mākslinieciskās programmas izstrādi un autoruzraudzības nodrošināšanu sagatavošanas un realizācijas posmā. Līgumcena – 41 486 eiro bez PVN.

Savukārt līgumi par 7152 eiro bez PVN jūnijā un par 16 045 eiro bez PVN – aprīlī – par grafisko darbu realizāciju Līgo svētkos Rīgā 2015 tika noslēgti ar multimediju mākslinieku Egilu Medni, kurš konkursos uzvarēja kā vienīgais pretendents. Mednis bija arī Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīga 2014 grafiskā dizaina autors.

Savukārt līgums par tradicionālo Jāņu svinību pasākuma organizēšanu Dzegužkalna parkā par 34 910 eiro bez PVN tika noslēgts ar vienīgo pretendentu – biedrību Austras biedrība.

TOP komentāri

  • anna
    0 0 0

    anna

    Skatuves tērpu 11,nov. krastmalas pasākuma autoram labprātīgi būtu jāatmaksā savs honorārs, tā bija ņirgāšanās par latviešu tautastērpu, tā pat nebija tautas tērpa stilizācija.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl