Lietuvas parlamenta spīkera delegāciju neielaiž “airBaltic” lidmašīnā, jo nav vietas

27 komentāri
Lietuvas parlamenta spīkera delegāciju neielaiž “airBaltic” lidmašīnā, jo nav vietas
Ieva Čīka / LETA

Lietuvas parlamenta spīkera Viktora Pranckieša vadītajai delegācijai Briselē atteikta iekāpšana “airBaltic” lidmašīnā un tā bijusi spiesta neparedzēti pavadīt nakti Briselē.

Trešdien, 11. oktobrī,  Lietuvas Seima priekšsēdētāja delegācijai atteikta iekāpšana Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidmašīnā, jo nepietika vietas. Delegācijas dalībnieks, Lietuvas ekspremjers un Seima deputāts Andrjus Kubiļus sociālajā tīklā “Facebook” pauž savu neapmierinātību par situāciju Briseles lidostā un norāda, ka ar “airBaltic” nereti rodas problēmas.

Incidenta dēļ Lietuvas delegācija bija spiesta vēl vienu nakti palikt Briselē.

Andrjus Kubiļus
Seima deputāts

Mums bija paredzēts lidot mājās ar “airBaltic” caur Rīgu. Kā vienmēr, ar “airBaltic” rodas negaidītas problēmas. Viņi uz Briseli atsūtīja mazāku lidmašīnu, tāpēc mums un mūsu Seima priekšsēdētājam nebija vietas.

Kubiļus arī raksta, ka Lietuvas delegācija nakti pavadīja lidostas viesnīcā un devās mājās ar citu aviokompāniju caur Poliju. Negaidīto izmaiņu dēļ ceļojumu plānos Lietuvas parlamenta spīkers Viktors Pranckietis bijis spiests atcelt lielāko daļu savas ceturtdienas darba kārtības.

Lidsabiedrība “airBaltic” medijiem izsūtīja komentāru par notikušo atgadījumu. Uzņēmums atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām un skaidro, ka dažreiz tehnisku iemeslu dēļ ir situācijas, kad viņi ir spiesti lidojumus izpildīt ar mazāku lidmašīnu nekā plānots, un pasažierus pārreģistrēt uz nākamo pieejamo reisu, izmantojot savus vai citu lidsabiedrību pakalpojumus.

“airBaltic” norāda, ka šādos gadījumos lidsabiedrība aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri būtu gatavi lidot ar nākamo iespējamo reisu, bet šoreiz brīvprātīgo skaits nebija pietiekams. Sava paziņojuma nobeigumā uzņēmums norāda, ka šādas situācijas ir nepatīkamas visām iesaistītajām pusēm, un atvainojas par radušos situāciju.

TOP komentāri

  • Girts Liepins
  • Girts Liepins
    +1 +1 0

    Girts Liepins

    Amorāla politika, pārdot biļetes vairāk kā sēdvietas. Arī tas kas neierodas uz reisu par to tukšo sēdvietu ir samaksājis un kompānija zaudējumus tādēļ nenes, gluži otrādi, vieglāka lidmašīna patērē mazāk degvielas.
  • Maris Luberts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl