Komentāri
Lietus lijis arī iepriekš, taču kopš šīs vasaras par to jāmaksā nodoklis
FOTO: LETA

Lietus lijis arī iepriekš, taču kopš šīs vasaras par to jāmaksā nodoklis. Šobrīd šī maksa skar aptuveni 4500 objektu, galvenokārt Rīgas centrā.

Ar šādu nodokli jārēķinās klientiem, kuru saimnieciskās kanalizācijas notekūdeņu sistēma nav atdalīta no lietus ūdens sistēmas. Ja ūdens nonāk kopsistēmā, tas aizplūst uz bioloģisko attīrīšanas staciju Daugavgrīvā un šis process maksā tikpat daudz, cik notekūdeņu attīrīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas ūdens  ir apsekojis 70-80% objektu, lai pārliecinātos, kur un kā lietus ūdens tiek novadīts un līdz gada beigām šis process tikšot pabeigts.

Rīgas ūdens mēnesī par nokrišņu ūdens aizvadīšanu izraksta rēķinus par aptuveni 27 000 eiro.

Šajā summā ir ne tikai privātpersonu, bet arī komersantu maksājumi, kuri apsaimnieko asfaltētus laukumus vai autostāvvietas, kur samaksa ir augstāka.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl