Liesmas paņēma visu, kas ģimenei piederēja! Steidzami nepieciešams atbalsts

1 komentārs
Liesmas paņēma visu, kas ģimenei piederēja! Steidzami nepieciešams atbalsts
FOTO: Labdaris.lv

Nataļja viena pati audzina četrus bērnus un rūpējas par neredzīgo māti. Viņas dzīve nav bijusi viegla. Šā gada maijā viņa saņēma kārtējo triecienu – dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Liesmas paņēma visu, kas ģimenei piederēja.

Tagad viņiem nav nekā. Pašu spēkiem un ar nelielu pašvaldības atbalstu dzīvoklī tiek veikts remonts, bet, lai iegādātos visu sadzīvei nepieciešamo, Nataļjai līdzekļu nepietiek.

Kopā mēs varam palīdzēt ģimenei atgūt mājas! Pat mazumiņš atbalsta var dot Nataļjai ar mammu un bērniem jaunu dzīves sākumu!

”Pēc ugunsnelaimes, kas notika šā gada maijā, Nataļjai un viņas ģimenei vairs nav nekā. Liesmas, kas radās īssavienojuma dēļ, paņēma visu: sadzīves tehniku, mēbeles, elektropreces, apģērbu, apavus, traukus un atmiņas… Uguns pamatīgi izpostīja dzīvokli – ir bojāti logi, sienas, griesti un elektroinstalācija. Tur bez pamatīga remonta dzīvot nav iespējams, turklāt ir nepieciešams iegādāties ledusskapi, tējkannu, gludekli, plīti, gultas, dīvānu, virtuves mēbeles, skapi un citas lietas,” vēsta organizācija Labdaris.lv.

”Pašlaik Nataļja, viņas četri bērni un vecmāmiņa, kas nestaigā un neredz, ir apmetušies pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldes Ģimenes atbalsta centrā. Atrašanās patversmē, protams, ir īslaicīgs risinājums. Ir nepieciešams remonts un jauni sadzīves priekšmeti. Nataļja viena pati audzina 4 nepilngadīgus bērnus un rūpējas par savu māti, kurai piešķirta 1. grupas invaliditāte, un nevar atļauties atjaunot mājas tikai saviem spēkiem. Viņai ļoti ir nepieciešama jūsu palīdzība.”

”Pašvaldība ģimenei ir palīdzējusi ne vien ar pagaidu mājokli, bet arī apņemoties veikt dzīvokļa elektroinstalācijas remontu. Tāpat Nataļja no pašvaldības saņēma 1500 eiro lielu pabalstu ārkārtas situāciju risināšanai. Šo naudu sieviete plāno izlietot būvmateriālu iegādei. Remontu viņa veiks saviem spēkiem, jo būvfirmas sastādītā tāme pārsniedz 3500 eiro.”

Ģimenei ir ļoti nepieciešama jūsu palīdzība sadzīves tehnikas, mēbeļu, trauku un citu sadzīvei svarīgu lietu iegādei. Viņi būs pateicīgi par sniegto palīdzību, jo pat mazumiņš tuvinās viņus iespējai atgūt mājas un dzīvi!

Ja vari palīdzēt, informāciju meklē šeit!

1 komentārs