Liepājnieki! Palīdzēsim tantiņai, kura tirgo pašas audzētus zaļumus, ātrāk sapelnīt vajadzīgo!

8 komentāri
Liepājnieki! Palīdzēsim tantiņai, kura tirgo pašas audzētus zaļumus, ātrāk sapelnīt vajadzīgo!
Danelle Bailey / Flickr

“Facebook ir kāds maģisks spēks, un es ticu, ka arī šoreiz palīdzēsim! Šoreiz vēršos pie liepājniekiem vai arī vienkārši pie cilvēkiem, kuri palīdz, kuri atbalsta. Manu sirdi līdz asarām šorīt sažņaudza kāda tantiņa…,” vēsta kādas sievietes ieraksts sociālajā tīklā Facebook. Stāsts ir par kādu kundzīti, kas tirgo zaļumus…

Sieviete Facebook stāsta, ka no sava balkona jau iepriekš bija ievērojusi kādu tantiņu, kura allaž un kaut ko pārdod. “Šorīt mums pietrūka dillīšu un lociņu aukstajai zupai, tādēļ ar dēliņu nokāpām lejā pie tantiņas un, jā, mana sirds raudāja. Guļ uz trepītēm tantiņa ziemas drēbītēs un pārdod dillītes, lociņus, salātiņus…,” stāsta sieviete.

“Es saku, labrīt, tantiņ! Paceļ galvu tantiņa ar trīcošām rokām, drēbītes netīras. Nopirkām vairāk, pietiks pat vairākām zupiņām, devu es divus eiro, negribēju atlikumu ņemt, bet tantiņa uzstāja,” vēsta ieraksts Facebook tīklā.

“Liepājnieki mīļie, palīdzēsim, kaut vienu buntīti nopirksim dillītes, pašu audzētas, mīlētas! Tantiņa man pateicās tik ļoti, ka es vairs nevarēju, gāju pa ielu raudādama. Jau vakar redzēju, ka viņa sēž no paša agra rīta līdz nakts stundai, turpat arī guļ… vēl tantiņa teica,  – “meitiņ, pie manis neviens nenāk un neko nepērk, laikam cilvēkiem naudiņas nav”.”

“Lūdzu padodam tālāk, palīdzēsim vecam cilvēkam mājās nokļūt ātrāk! Lūdzu share vai like! Sargiet savus mīļos! Tantiņa atrodas Krūmu ielā blakus veikalam Sergejs, Laumas rajonā. Paldies, Paldies, Paldies!” aicina sieviete!
8 komentāri