Liepājas ostā mīklainos apstākļos šorīt nogrimis zvejas kuģis ”Vētra”

1 komentārs
Liepājas ostā mīklainos apstākļos šorīt nogrimis zvejas kuģis ”Vētra”
FOTO: LETA

Incidents noticis Tirdzniecības kanāla krastā, netālu no Jūras spēku piestātnes. Ap astoņiem no rīta konstatēts, ka zvejas kuģis ”Vētra” sasvēries uz vieniem sāniem un tajā ieplūst ūdens.

Kamēr Kuģa īpašnieks meklēja tehniku, ar ko atsūknēt ieplūdušo ūdeni, kuģis dažu minūšu laikā pilnībā nogrimis. Kanālā radīts piesārņojums aptuveni 100 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ticamākais negadījuma iemesls ir ledus izsista sūce kuģa korpusā, kas esot no salīdzinoši plāna alumīnija.

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem izcelt nogrimušo kuģi, kura svars kopā ar salijušo ūdeni ir ap 10 tonnām, pievakarē ap pieciem to beidzot izdevās paveikt pulksten 17.00 vakarā.

TOP komentāri

  • zvejnieks
    0 0 0

    zvejnieks

    Nu kas par sviestu, kur Liepājā var redzēt ledu, tam kuģim jau sen korpuss caurs, cik var ar putām aizpūst plaisas... Par kuģi vajag rūpēties, tas nav nekas dīvains vai negaidīts. Brīnums, ka tas nenotika jau sen... Vēl Dienvidu mola taranēšana un citi ne mazāk interesanti starpgadījumi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl