Komentāri

Liepājas metalurga pārdošana ukraiņu investoriem bija neveiksmīgs darījums, kurā vienīgais ieguvējs bijis maksātnespējas administrators, tā trīs gadus pēc darījuma slēgšanas otrdien secināja Saeimas deputāti.

Valsts, Liepājas metalurga iepriekšējo akcionāru vietā atmaksājot itāļu bankai kredītu, iztērēja 80 miljonus eiro. Pateicoties atrastajam ukraiņu investoram – KVV Group -, tika atgūta tikai neliela daļa līdzekļu jeb 20 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārējo investoriem bija jāatmaksā pakāpeniski, taču pirms divām nedēļām KVV Liepājas metalurgs tika pasludināts par maksātnespējīgu.

Vai tagad valsts savu naudu varēs atgūt, otrdien Saeimā atbildēt neviens nevarēja. Tas esot atkarīgs no situācijas metalurģijas nozarē pasaulē.

Maksātnespējīgās AS KVV Liepājas metalurgs aktīvus varētu sākt realizēt ne agrāk kā 2017. gada pavasarī.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl