1 komentārs

Galvaspilsētā sākusies cīņa par mikroautobusu pakalpojumu biznesu. Konkurēt ar domei pietuvināto “Rīgas mikroautobusu satiksmi” gatava ”Liepājas autobusu parka” un ”Nordeka” izveidotā apvienība.

Tā gan uzskata, ka konkursa iepirkums sagatavots tā, lai tajā piedalītos vien pašreizējais pārvadātājs, tāpēc vairākkārt to apstrīdējusi. Konkursa rīkotāja – ”Rīgas satiksme” – gan pārmetumus noraida, akcentējot, ka rūpējas tikai un vienīgi par to, lai nodrošinātu galvaspilsētai izdevīgāko pakalpojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bizness izrādījies ļoti veiksmīgs. 2015. gadā ”Rīgas mikroautobusu satiksme” nopelnījusi teju 400 000 eiro. Pēc nelegālo pārvadātāju izkaušanas ar katru darbības gadu audzis arī pasažieru skaits.

Vienlaikus skaidrs, ka pārvadātāja veiksmes stāsts nebūt nav nejaušs. Uzņēmums ir galvaspilsētas varai pietuvināts, savulaik pastarpināti piederējis pie varas esošās partijas ”Gods kalpot Rīgai” valdes loceklim un dāsnam ziedotājam Aleksandram Brandavam.

Šobrīd ”Rīgas satiksme” izsludinājusi konkursu mikroautobusu pakalpojumu sniegšanai vēl uz 8 gadiem, un konkurentiem radušās bažas, ka nolikums uzrakstīts tā, lai tajā uzvarētu ”Rīgas mikroautobusu satiksme”.

Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei pastarpināti piederošais “Liepājas autobusu parks” konkursā startē apvienībā ar pasažieru pārvadātāju ”Nordeka”. Apvienība jau 2 reizes vērsusies Iepirkumu uzraudzības birojā, kas viņu prasības apmierinājušas.

Iepirkuma rīkotājs – ”Rīgas satiksme” – gan pārmetumus noraida. Visi Iepirkumu uzraudzības biroja iebildumi ir ņemti vērā. Konkursā uzvarēšot saimnieciski izdevīgākais piedāvājums.

Viktors Zaķis arī noraida pieņēmumu, ka konkurss tiek forsēts, lai to noslēgtu pirms pašvaldību vēlēšanām.

Jāpiebilst, ka Rīgas mērs Nils Ušakovs, sastapts Rīgas arhitektu gada balvas pasniegšanas ceremonijā, jautājumu par mikroautobusu pakalpojumu iepirkumu TV3 Ziņām komentēt nevēlējās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl