Liepāja sirmgalve izglābj kaķēnu, ko puikas centušies pakārt kokā

23 komentāri
Liepāja sirmgalve izglābj kaķēnu, ko puikas centušies pakārt kokā
FOTO: Facebook/ Lauvas sirds

Ceturtdien, 1. oktobrī, Liepājas dzīvnieku patversmē ieradusies apmēram 70 gadu veca kundze un līdzi viņai bijis ap trīs mēnešus vecs kaķēns. Pateicoties šai sievietei, kaķītis izglābts no drošas nāves.

Sieviete, staigājot ezermalā, ievērojusi trīs puikas, kuru vecums varētu būt aptuveni desmit līdz divpadsmit gadu. Sieviete ieraudzījusi, ka zēniem rokās ir mazs kaķēns, ko tie mēģina koka zarā pakārt. Viņa metusies palīgā, puikas aizmukuši, un viņa izglābusi mazā pūkainīša dzīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pirms dažām minūtēm uz patversmi nogādāja kaķēnu, kuru kāda gados veca kundze izglāba no pakāršanas. Un to darīja neviens cits, kā trīs aptuveni 10-12 gadus jauni puikas ar attēlā redzamo ķēdi. Puikas, protams, ka aizbēga. Visiem rokās bija telefoni, pieļaujam, ka notikušais būtu gan filmēts, gan fotografēts,” vēsta Liepājas dzīvnieku patversme Lauvas sirds.

”Kaķēnam viss ir kārtībā – kundze pati pirms nogādāšanas patversmē mazo bija aizvedusi pie vetārsta. Vecāki – lūdzu runājiet ar saviem bērniem, māciet, stāstiet, pievērsiet uzmanību kādus materiālus – video vai bildes – viņi sūta vai saņem no saviem vienaudžiem. Katrs šāds solis ar laiku var novest pie sekām – ciemošanos policijas iecirknī, kur ar pirkstu nepakratīs un neteiks – bērniņ, nedari tā vairāk. Sekas būs daudz smagākas. Domājam, ka neviens saviem bērniem tādu nākotni nenovēl, bet, piedodiet, par šādiem gadījumiem ir jāziņo un par šādiem nodarījumiem ir jāatbild. Ja bērns ir spējīgs izdomāt un spējīgs ko tādu izdarīt, tad viņš ir pietiekami spējīgs par savu rīcību uzņemties atbildību,” piebilst patversmes pārstāvji.

TOP komentāri

 • rigonda
  +18 +18 0

  rigonda

  To siko kretinu vecaki nav ne par matu labaki.Normala gimenee augusi berni nekad muzaa neko tamlidzigu nedariis.Fakts.
 • Jonny
  +10 +10 0

  Jonny

  Tādus sīkus kroplēnus pašus tā pakārt! Mūsdienās man dzīvnieku ir vairāk žēl nekā cilvēku! Jo no 80% cilvēces nav nekāda labuma, tikai posts!
 • anonimais
  +9 +9 0

  anonimais

  sis ir tikai viens no retajiem gadijumiem kuru izdodas piekert jo pasaule notiek loti daudz sadu zveribu bet tikai dazas izdodas piekert, tapec so pasu ricibu atbildigos vajadzetu sodit tik bargi, ka citiem tadiem pasiem bus bail ko tadu !!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl