Komentāri
Liepājā no dziļa pazemes bunkura izcelts tur iekritis vīrietis un suns
FOTO: LETA

Vakar, 6. decembrī, Liepājā glābēju palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim ar suni, kuri bija iekrituši dziļā pazemes bunkurā, atklāj Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests  (VUGD).

Tikmēr  Tukumā no divus metrus dziļas akas glābēji izcēluši tajā iekritušu suni, Rīgā no koka nocēluši kaķi, bet Dobelē atbrīvoja suni, kuram ķēde bija aizķērusies aiz mājas sētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 41 izsaukumu – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl