Lielveikalos nereti var iegādāties brāķētas ragavas

Komentāri

Riekstu kalnā kāds 40 gadus vecs vīrietis slēpojos kritis un guvis mugurkaula traumu, savukārt uz Zilā kalna 46 gadus veca sieviete, braucot ar piepūšamo kameru lejā no kalna, ieskrējusi kokā un guvusi polittraumu. Abos gadījumos gan cietušie bijuši pieauguši cilvēki, bet kas tad visbiežāk bauda ziemas priekus? Protams, bērni.

Agrāk vienīgais slidkalniņa ekipējums ziemā bija maisiņš ar kuru šļūkt lejā, bet tagad veikalos izvēle ir visai plaša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet diemžēl liela daļa no šīm precēm neizskatās sevišķi drošas. Tad nu TV3 raidījums Bez Tabu devās noskaidrot, cik drošas ir veikalos piedāvātās ragavas.

Speciālisti norāda, ka nereti gadās, ka veikalos pārdod brāķētas ragavas. Bieži vien ragavās it kā ir arī ”bremzes” un ”stūre”, bet prakse rāda, ka ne viens ne otrs nepilda savas funkcijas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl