Lielveikali samazina piena produkcijas cenas

Komentāri
Lielveikali samazina piena produkcijas cenas
FOTO: LETA

Lai atbalstītu vietējos ražotājus lielveikalu ķēdes “Rimi un “Maxima” vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijas regulārās cenas uz laiku esot samazinājušas no 4% līdz 30%. Tā apgalvo lielveikalu pārstāvji.

Cenu samazinājums “Rimi” veikalos attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr “Maxima” veikalos no šodienas par proporcionāli pazeminātām cenām pieejama “Food Union” produkcija, bet rīt veikalu plauktos par pazeminātām cenām būs pieejama arī “Tukuma piena” un “Smiltenes piena” produkcija. Tāpat, atbalstot Latvijas ražotājus, “Rimi” ir sācis kampaņu “Pērc Latvijas preci”.

Tās laikā televīzijas un radio reklāmās, kā arī vizuālos materiālos aicinās ikvienu savā pirkumu grozā iekļaut tieši pašmāju produkciju. Savukārt “Maxima” veikalos vietējo ražotāju atbalstam no rītdienas sāks īpaša noformējuma izvietošanu pašmāju ražotāju produktiem, lai tādējādi pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl