Lielveikalā ZOOM no griestiem gāžas ūdens, pircējus aicina turpināt iepirkšanos!

1 komentārs

Pēc traģiskās lielveikala Maxima sagrūšanas Rīgā, plašsaziņas līdzekļos saukta par Zolitūdes traģēdiju, kas notika 2013. gada 21. novembrī, cilvēkiem ir bail no katra trauksmes signāla, kas novērojams citos lielveikalos. Pavisam nesen Ķengaragā veikalā Zoom no griestiem sācis pilēt ūdens, taču neviens nav licis pircējiem pamest telpas.

Bez Tabu satrauktā skatītāja Lauma vēstulē skaidro:

Šodien apmeklēju tirdzniecības centru Zoom Maskavas ielā, un tur man pavērās interesants skats. Pie ieejas no griestiem lija ūdens, bet apmeklētājus tik un tā aicināja iet pa otru ieeju. Vai tas ir saskaņā ar darba drošības noteikumiem? Visi mierīgi iepirkās, bet man pašai bija bail iet iekšā lielveikalā.

Pie vēstules raidījuma Bez Tabu skatītāja pievienojusi arī videomateriālu, kurā redzams, kā pie ieejas durvīm no grieztiem gāžas ūdens un apkopēja ātri mēģina visu uzkopt.

Skaties video!

Ko par to saka VUGD?

Šādā situācijā glābšanas dienests nav būvinženieri, līdz ar to viņi nevar izvērtēt, vai tad, kad jumts pil, vai tas ir droši vai nav, skaidro Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Tas var būt saistīts ar kondensātu vai instalāciju bojājumiem. Šādā situācijā par pircēju drošību ir atbildīgs ēkas īpašnieks vai īrnieks.

Atbildīgajām personām būtu jāorganizē ēkas pārbaude. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve neizslēdz faktu, ka atbildīgā persona bija informēta par notiekošo, tādēļ izsaukums netika saņemts.

TOP komentāri

  • Andris
    0 0 0

    Andris

    Daugavpilī tāds interesants gadījums notika tirzniecības centrā Solo.Gaišā dienas laikā otrajā stāvā,nenokā pacēlās grīdas flīzes,izskaidrojumu neviens nevar dot,vai arī grib kaut ko noslēpt.Pārdevējas teica ka tā nav pirmā reize.Gribētos noskaidrot vai tas nav bīstami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl