Komentāri

Situācija, kas apdraud cilvēkus un neviens par to nav atbildīgs, izveidojusies Lielvārdē, kur jau vismaz divus gadus bērniem ir iespēja iebāzt pirkstus pusatvērtā elektrosadales skapī un saņemt pamatīgu strāvas triecienu. 

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka elektrosadales skapis pieder trešajām personām – ne pašvaldībai, ne Latvenergo vai Sadales tīklam. Iespējams, tieši tāpēc neviens neesot papūlējies to aizvākt vai savest kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmums Sadales tīkls ziņo, ka devušies vietu apskatīt un konstatējuši, ka tas nepieder viņiem.

Foto

Iespējamais īpašnieks ir Cido grupa, bet to nevar apgalvot. Kam jāsakopj šī vieta, vismaz Sadales tīkli rausta plecus un iesaka sazināties ar pašvaldību.

Tikmēr jāpriecājas, ka prevencija par to, ka šādām ierīcēm nedrīkst iet pat tuvumā, ir nostrādājusi un nav cietis neviens bērns. Skapis nav nožogots.

Tas ir pieejams gan tuvējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, gan dārziņu apmeklētājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl