Komentāri
Lieldienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā
FOTO: LETA

“Rīgas satiksme” informē, ka Lieldienu brīvdienās – no 14. līdz 17. aprīlim – būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, kā arī darba dienu mēneša biļešu lietošanas kārtībā.

Tramvajs, trolejbuss, autobuss

Lieldienu brīvdienās, 14., 15., 16. un 17. aprīlī, sabiedriskais transports brauks pēc brīvdienu kustības grafika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasažieriem, kuri iegādājušies mēneša abonementa biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka svētku dienās, piektdien, 14. aprīlī, un pirmdien, 17. aprīlī, darba dienu mēneša biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Klientu apkalpošanas centri

13. aprīlī klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8.00-17.00, pārējie seši klientu apkalpošanas centri strādās kā ierasts darba dienās – līdz plkst. 19.00. Juridiskās personas klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 191 pirmssvētku dienā apkalpos no plkst. 8.00-15.00.

14., 16. un 17.aprīlī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Sestdien, 15. aprīlī, klientu apkalpošanas centri strādās no plkst. 10.00-16.00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajā dienā būs slēgts.

Autostāvvietas

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, 14., 16. un 17. aprīlī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes autostāvvietā K. Valdemāra ielā 5a (pie Kongresu nama), kur arī svētku dienās jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Sestdien, 15.aprīlī, maksas autostāvvietas strādās kā ierasts sestdienās – autostāvvietas A, B, C, D zonu teritorijās no plkst. 9.00-17.00, bet Vecrīgā no plkst. 6.00-24.00.

Minibusi, nakts satiksme

Minibusi piektdien, 14. aprīlī, svētdien, 16. aprīlī, un pirmdien, 17. aprīlī, brauks pēc svētdienas grafika, savukārt sestdien, 15. aprīlī, minibusi brauks pēc sestdienas grafika.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 14. uz 15. aprīli un naktī no 15. uz 16. aprīli.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”, “draugiem.lv”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl