Lielbritānijas referenduma rezultāts ieviesīs ilgstošu neskaidrības periodu, uzskata Kariņš

7 komentāri
Lielbritānijas referenduma rezultāts ieviesīs ilgstošu neskaidrības periodu, uzskata Kariņš
FOTO: LETA

”Lielbritānijas iedzīvotāju balsojums referendumā par izstāšanos no Eiropas Savienības ieviesīs ilgstošu neskaidrības periodu. Izstāšanās būs sarežģīts process, līdzīgi kā laulības šķiršana, kurā kopdzīvē pavadīti daudzi gadi,” norāda Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Kariņš norāda, ka, neskatoties uz Lielbritānijas lēmumu un neskaidrības periodu par izstāšanās procesa gaitu, mums ir jāatceras, ka, tikai turoties kopā, mēs varam pārvarēt visas grūtības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Lai gan dažkārt Eiropas Savienība tiek vainota visās nedienās, tomēr ir skaidrs, ka tas ir mehānisms, kas kopš Otrā pasaules kara ir nodrošinājis mieru un cēlis labklājību Eiropā,” uzsver Kariņš.

”Lielbritānijas iedzīvotāju lēmums par izstāšanās no Eiropas Savienības mums ir jārespektē, taču vienlaikus ir nopietni jādomā, kā stiprināt Eiropas Savienību un uzrunāt skeptisko sabiedrības daļu arī citās valstīs. Ņemot vērā tos izaicinājumus, ar kuriem šobrīd saskaramies – migrācijas krīze, ekonomikas stagnācija, ģeopolitiskā situācija, mums ir nepieciešama spēcīga Eiropas Savienība,” uzsver deputāts.

Krišjānis Kariņš Eiropas Parlamentā strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā.

TOP komentāri

 • Rihards
 • Andrejs Bubinduss
  +1 +1 0

  Andrejs Bubinduss

  Sveicu Angliju ar pareizu izvēli pēdējā brīdī. Uzaicinu Latvijas sabiedrību konsolidēties , lai nonāktu līdz referendumam par LR izstāšanos no ES. Primārais uzdevums- ir jāapvieno visi labējie radikālie spēki Eiropā , lai izbeigtu liberālu dominanti un veidotu jaunu, citu Eiropu. Tas neizslēdz divas Eiropas, būtiski ir tas, lai cita Eiropa nepieļautu būt ASV pavadā. Cita Eiropa tiks veidota šā vai tā, neatkarīgi no vairums Baltijas valstu uzkurināto sabiedrību grupu noskaņjuma. Par primāru uzdevumu uzskatu panākt tā saucamā LR ārlietu ministra Rinkeviča demisiju.
 • Evgenijs Putrasgalva
  0 0 0

  Evgenijs Putrasgalva

  Latvija vaig nomest no kresliem tos akstus kas tur sez ,visus,atrak tur neka nebus,vini nospiedusi tur visu tautu ar to korupcijas garu un tur neviens neko nevar pateikt.Vasja pazist Petju,Petja zvana Janim,Janis dzivo ar Ziedona meitu un ziedonim ir tanks un visus sauj nost.Un neko viniem neizdarit.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl