Komentāri
Lielākais parāds alimentu nemaksātājam ar autovadītāja tiesībām ir teju 70 000 eiro
FOTO: LETA

Lielākais parāds uzturlīdzekļu nemaksātājam, kuram ir derīga autovadītāja apliecība, veido 64 925 eiro, informēja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas Juridiskās nodaļas vadītāja Linda Sparāne.

Patlaban ir 8410 parādnieki, kuriem ir derīgas transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecībā uz parādniekiem, kuru uzturlīdzekļu parāds izveidojies pirms 1.aprīļa, vispirms būs nepieciešams konstatēt, ka parādnieks nav veicis trīs uzturlīdzekļu maksājumus pēc kārtas. Atbilstoši pārejas noteikumiem aizliegums vispirms tiks piemērots attiecībā uz tām personām, kuru uzkrātā uzturlīdzekļu parāda apmērs ir lielāks nekā citiem parādniekiem, jauno kārtību skaidroja Sparāne.

Sparāne pauda, ka pēc tam, kad būs konstatējams uzturlīdzekļu parāds, Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai būs jāpieņem lēmums par transportlīdzekļu un kuģošanas tiesību izmantošanas aizlieguma piemērošanu. Lai varētu pieņemt šo lēmumu, Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija vispirms uzklausīs parādniekus par apstākļiem, kuru dēļ transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums var radīt būtisku kaitējumu, un tikai pēc tam tiks pieņemts lēmums par aizlieguma piemērošanu.

Kā ziņots, Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma normas, kas paredz parādnieka transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizlieguma piemērošanu, stājās spēkā 1.aprīlī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl