Komentāri
Lielākais parāds alimentu nemaksātājam ar autovadītāja tiesībām ir teju 70 000 eiro
FOTO: LETA

Lielākais parāds uzturlīdzekļu nemaksātājam, kuram ir derīga autovadītāja apliecība, veido 64 925 eiro, informēja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas Juridiskās nodaļas vadītāja Linda Sparāne.

Patlaban ir 8410 parādnieki, kuriem ir derīgas transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecības.

Attiecībā uz parādniekiem, kuru uzturlīdzekļu parāds izveidojies pirms 1.aprīļa, vispirms būs nepieciešams konstatēt, ka parādnieks nav veicis trīs uzturlīdzekļu maksājumus pēc kārtas. Atbilstoši pārejas noteikumiem aizliegums vispirms tiks piemērots attiecībā uz tām personām, kuru uzkrātā uzturlīdzekļu parāda apmērs ir lielāks nekā citiem parādniekiem, jauno kārtību skaidroja Sparāne.

Sparāne pauda, ka pēc tam, kad būs konstatējams uzturlīdzekļu parāds, Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai būs jāpieņem lēmums par transportlīdzekļu un kuģošanas tiesību izmantošanas aizlieguma piemērošanu. Lai varētu pieņemt šo lēmumu, Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija vispirms uzklausīs parādniekus par apstākļiem, kuru dēļ transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums var radīt būtisku kaitējumu, un tikai pēc tam tiks pieņemts lēmums par aizlieguma piemērošanu.

Kā ziņots, Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma normas, kas paredz parādnieka transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizlieguma piemērošanu, stājās spēkā 1.aprīlī.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl