Komentāri

Lielākā vēlme atgriezties Latvijā ir ārzemēs studējošo jauniešu vidū, taču galvenās ir bažas par mazo darba tirgu, tā LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Latvijas Universitātes (LU) Diasporas un migrācijas pētījumu centra vadītāja Aija Lulle.

Viņa arī norādīja, ka kopumā ir vairāk nekā 100 latviešu diasporas skolu, tās šobrīd darbojas uz entuziasma pamata un steidzami nepieciešams valsts atbalsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu interviju no šā rīta raidījuma skaties šeit:

Par Latvijas bērnu skolas gaitām Anglijas skolu sistēmā un no valsts prom aizbraukušo bērnu atgriešanos un integrēšanos Latvijā šodien plašāku sabiedrību informēs Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs.

Tas veicis pētījumu par ārpus Latvijas dzīvojošo bērnu un jauniešu iespējām, identitāti un vērtībām, un šodien to pārrunās ekspertu lokā.

Darba nolūks ir iezīmēt veidus, kā uzlabot bērnu un jauniešu iespējas veidot saites ar Latviju, vai pilnībā atgriezties savā vai vecāku dzimtenē.

Pētījums iekļauj arī unikālus datus, piemēram, par britu skolām, un tā sagatavošanā piedalījās pētnieki no vairākām pasaules valstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl