Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju tuvākajā laikā neplāno ņemt kredītu

2 komentāri

Piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka plānotu tuvākā gada laikā ņemt kredītu (t.sk. “ātro kredītu”)/līzingu, ja būtu šāda nepieciešamība.

Lielākā daļa (68%) iedzīvotāju norādījuši, ka neplānotu ņemt kredītu (t.sk. “ātro kredītu’)/līzingu, ja būtu šāda nepieciešamība.

Desmitā daļa (12%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji, kuri plāno ņemt kredītu/līzingu, kā mērķi norādījuši ikdienas izdevumu segšanu (17%), sadzīves tehnikas iegādi (14%), veselības uzlabošanu (9%) un izglītību (8%).

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji, kuri plāno ņemt kredītu/līzingu, kā mērķi norādījuši kāda pasākuma rīkošanu (piemēram, kāzas, dzimšanas dienas svinības), ceļojumu (2%) un kādu citu mērķi (2%).

1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • Liene
  +1 +1 0

  Liene

  Neko nesapratu, sanāk, ka šeit veiktās aptaujas dati ir sliktāki par CredFlare veiktajām aptaujām? Varbūt, lai būtu objektivitāte, parādiet savu aptauju rezultātus, nevis stāstiet par skabargu citu acīs, neliekot neko pretī? Un vēlos saprast, cik objektīva ir jūsu sniegtā informācija, ja jūsu kompānija ir saistīta ar ātro kredītu reklāmas pakalpojumiem?
 • CredFlare
  +1 +1 0

  CredFlare

  Ņemot vērā nebanku kreditoru finanšu rādītājus, nekas būtiski nemainās, cilvēki ņem un turpinās ņemt kredītus. Tā sabiedrības daļa, kura visvairāk izmanto, piemēram, mikrokreditēšnas pakalpojumus, noteikti netika sasniegta, lai veiktu kvalitatīvu aptauju. Pēc CredFlare veiktās aptaujas segmentā, kur cilvēku labklājības līmenis ir stipri zems, var secināt, ka kreditēšana ir šo cilvēku vienīgais glābiņš, lai iztiktu līdz kārtējai algai vai iegādātos kādu lielāku pirkumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl