2 komentāri
Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju atbalsta Skanstes tramvaja ierīkošanu
FOTO: F64

Lielākā daļa jeb 60% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta Skanstes tramvaja ierīkošanu Rīgā, liecina TNS veiktā aptauja.

71% no aptaujātajiem Rīgas iedzīvotājiem pilnībā vai drīzāk atbalsta Skanstes tramvaja līnijas ierīkošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nozīmīgi, ka trešdaļa no aptaujātajiem rīdziniekiem ir gatavi pārvietoties ar Skanstes tramvaju regulāri vai laiku pa laikam. Iegūtie dati norāda, ka jaunais tramvaja maršruts, kas apkalpos arī Skanstes apkaimi, varētu būt pieprasīts Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu vidū.

“Likumsakarīgi, ka Skanstes tramvaja līnijas ierīkošanu vairāk atbalsta iedzīvotāji, kuriem ir lielāka saskare ar šo rajonu – apkaimes iedzīvotāji, strādājošie šajā apkaimē, kā arī Skanstes rajona iestāžu un organizāciju apmeklētāji. Tomēr arī jaunās tramvaja līnijas neatbalstītāju vidū ir vērojams viedoklis, ka daļa šo cilvēku būtu gatavi izmantot jauno līniju, ja tā atbilstu viņu vajadzībām. Tāpēc ir nepieciešams turpināt informēt sabiedrību par Skanstes tramvaja līnijas attīstības plāniem un atbilstību iedzīvotāju vajadzībām,” komentē Kantar TNS valdes locekle Ilva Pudule.

Kopumā 40% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju mēdz apmeklēt Skanstes rajonu, to skaitā katrs piektais apmeklētājs šo rajonu apmeklē regulāri, tas ir vismaz reizi nedēļā.

Gandrīz trešdaļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju dodas uz Arēnu Rīga, Elektrum Olimpisko centru vai citām Skanstes rajona iestādēm.

TOP komentāri

  • Protams
  • oomīte
    0 0 0

    oomīte

    ru atbalstīs putena kakla saites cinisko rīcību, un ru tik ir spējīgi iet pāri svētvietām un iznīcināt visu kas Latvijai ir cieņā, ru iznīcina Ukrainas bērnus cilvēku dzīves, ru ir iznīcības mašīna un Latvijas kangari ir sajūsmā un atbalsta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl