Komentāri

Viens no Latvijā pazīstamākajiem ceļojumu birojiem Relaks tūre no vairākiem klientiem iekasējis naudu, bet ceļojumi nav notikuši. Kopumā ceļotgribētājiem izkrāpti aptuveni 55 tūkstoši eiro, bet apdrošinātājs izmaksājis tikai nedaudz vairāk kā 28 tūkstošus eiro cietušajiem.

Kopumā Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (PTAC) saņemti 98 iesniegumi, un Valsts policijā par cietušajām atzītas 78 personas.

Tagad no apdrošinātāja BTA izmaksāta atlīdzība ir tikai četriem cilvēkiem, bet pārējie palikuši bešā. Tas tādēļ, ka Relaks tūre bija noslēgusi līgumu ar apdrošinātāju par minimālo summu jeb nedaudz vairāk kā 28 tūkstošiem eiro. Tas nozīmē, ka visiem cietušajiem segt zaudējumus nevarēšot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādēļ šāda situācija?

Valsts likumdošana nosaka, ka drošības garantijai ir jābūt ne mazākai par 28 tūkstošiem eiro. Turklāt patlaban valstī neviens nekontrolē, vai summas par kādām tiek iegādātas apdrošināšanas polises, ir pietiekamas. Tāpat arī Ekonomikas ministrijā atzīst, ka noteikumi nav pilnīgi. Tagad tiekot strādāts, lai tos uzlabotu, un Relaks tūres gadījums ļāvis pieņemt lēmumu par jaunas sistēmas izveidi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl