Lielajos kapos protestēs pret Skanstes tramvaja līnijas izbūvi

1 komentārs
Lielajos kapos protestēs pret Skanstes tramvaja līnijas izbūvi
FOTO: LETA

Protesta akcija pret Skanstes tramvaja līnijas izbūvi Senču ielā šodien notiks Lielajos kapos. Tā iecerēta, pieminot Lielajos kapos apglabātos Latvijas kultūras dižgarus, – Krišjāni Baronu un Frici Brīvzemnieku.

Akcija tiek rīkota Dainu tēva dzimšanas dienā, šodien viņam aprit 181 gads, savukārt Fricim Brīvzemniekam šogad ir 170. jubileja.

Protesta iniciatore dzejniece Inese Zandere aicina uz piemiņas brīdi līdz ar ziediem un svecītēm Barona un Brīvzemnieka godināšanai, ņemt līdzi arī protesta plakātus.

Jau ziņots, ka Rīgā ir iecerēts izbūvēt jaunu tramvaja līniju Skanstes ielas virzienā, Lielo kapu tuvumā, kas satracinājis daļu rīdzinieku, kuri pārmet mirušo piemiņas zaimošanu.

TOP komentāri

  • SO.
    +1 +1 0

    SO.

    Neesmu ridzinieks, bet Lielajos kapos esmu bijis, mani šokē tas, kas tur notiek,pareizāk, nenotiek;nekopti,demolēti, apgāniti.Padomiskā RD, protams, turpinātu padomju gados iesākto latvisko vērtību pazudināšanu,bet Rīgā taču ir neskaitāmas organizācijas, kas varētu stradāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl