Komentāri

Rīgas pilsēta ar baznīcu panākusi vienošanos darījumā ar Lielajiem kapiem.

Rīgas dome ar luterāņu baznīcas virsvaldi šodien pirmo reizi apstiprināja zemes gabala vērtību un vienojās par konkrētu ciparu naudas izteiksmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielo kapu teritorija – vairāk nekā 26 hektāri – tiks atpirkta par 370 tūkstošiem eiro, kas esot šā brīža tirgus vērtība.

Baznīca uzskata, ka tas ir labākais risinājums, kas atbilst visas sabiedrības interesēm. Arī pašvaldība sola ievērojamus ieguldījumus, lai šo teritoriju sakoptu.

Par Lielo kapu uzturēšanu būšot atbildīgs uzņēmums “Rīgas meži”, kura pārziņā jau šobrīd ir galvaspilsētas parku un skvēru sakopšana. Savukārt Rīgas pieminekļu aģentūra veiks Lielo kapu vēsturisko izpēti, lai apzinātu, kādi dižgari šajā teritorijā apglabāti.

Video: LNT Ziņu sižets

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl