Komentāri

Tolerance un izpratne pret seksuālajām minoritātēm Latvijā ir zemāka nekā vidēji Eiropā, un liela daļa sabiedrības tās joprojām nepieņem.Tā secina lesbiešu, geju, biseksuālu un transpersonu tiesībām veltītās konferences dalībnieki, kurus šodien Rīgā sagaidīja arī protestētāju pulciņš.

Organizācija “ILGA-Europe” kopā ar apvienību “Mozaīka” uzskata, ka konference par sabiedrības izglītošanas, cilvēktiesību, kā arī likumdošanas jautājumiem, ir vēl viens solis, kas veicinās informācijas apriti. Jo ar vienu kāju jau esam rietumu sabiedrībā, kur pret dažādo ir lielāka tolerance, taču vienlaikus liela daļa sabiedrības to vēl līdz galam nespēj pieņemt.

Cilvēki, kas pārstāv kustību “Dzimta”, uzskata, ka tad viņu rindas papildināšot arī citi, kuriem neesot vienaldzīga Latvijas pievienošanās homoseksuāļu zonai. Proti, mēģinājumi panākt, lai dzimumaudzināšanas stundās izglītotu ne vien par tradicionālo ģimeni, bet arī stāstītu, ka dažreiz ir arī citas iespējas.

Tolerances ziņā, kas iekļauj arī likumdošanu, attiecībā pret seksuālajām minoritātēm Latvija atrodas zem Eiropas vidējā līmeņa – taču arī pašā blokā situācija ir raiba, salīdzinoši zemu novērtētas arī tādas valstis kā Itālija, Kipra, Luksemburga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl