“Lielā barības sile” – soctīklos spriež par notikumiem “Rīgas satiksmē”

Pievienot komentāru
“Lielā barības sile” – soctīklos spriež par notikumiem “Rīgas satiksmē”
TOMS ZARIŅŠ, F64

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) 2018.gadā noslēgusi uzņēmuma līgumus ar 46 personām, kas saistīti ar partiju “Saskaņa” vai “Gods kalpot Rīgai” (GKR), svētdien vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Auditorkompānija “Ernst & Young”, pētot uzņēmuma noslēgtos līgumus, secinājusi, ka konsultācijas RS sniegušas politiski nozīmīgas personas – “Saskaņas” un GKR biedri vai personas, kuras cieši saistītas ar abām šīm partijām.

Konsultācijas dažādos jautājumos, piemēram, par RS darbinieku veselības uzlabošanu snieguši ne vien četri pašreizējie Rīgas domes deputāti Sandris Bergmanis, Viktors Paškovs, Igors Kuzmuks, Jefimijs Klementjevs, bet arī kādreizējais parlamentārietis Aleksandrs Sakovskis un eksdeputāts no Rīgas domes Nikolajs Zaharovs, kurš par konsultācijām alternatīvās degvielas ieviešanā mēnesī saņēmis trīs tūkstošus eiro.

Lasi vēl: ”Rīgas satiksmē” par konsultantiem strādājušas 46 ar ”Saskaņu” un ”Gods kalpot Rīgai” saistītas personas

Kāda tvitera lietotāja RS salīdzinājusi ar lielu barības sili, cits izceļ to, ka Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) “neko nav redzējis, neko nav dzirdējis”. Savukārt vairākus lietotājus satraucis fakts, ka viena no iesaistītājām personām ir Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs.