Līdz plkst. 8 nobalsojuši 3,28% balsstiesīgo

Komentāri
Līdz plkst. 8 nobalsojuši 3,28% balsstiesīgo
Cilvēki piedalās 12. Saeimas vēlēšanās 121. vēlēšanu iecirknī Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā. (Foto: LETA)

Nododot balsi glabāšanā un pirmajā vēlēšanu dienas stundā, līdz plkst. 8, ir nobalsojuši 3,28% jeb 50,8 tūkstoši balsstiesīgo, liecina Centrālās vēlēšanu pārvaldes (CVK) dati par vēlētāju aktivitāti.

4. oktobrī, laikā no plkst. 7. līdz plkst 8 jeb pirmajā vēlēšanu dienas stundā Latvijā nobalsoja 1,32% balsstiesīgo jeb 20,5 tūkstoši cilvēku.

Lielākā aktivitāte, balsojot šodien, bija Vidzemes reģionā, kur kopumā nobalsojuši 1,55% vēlētāju, savukārt, ņemot vērā arī dienas, kad balsi varēja nodot glabāšanā, Vidzemē nobalsojuši kopumā jau 3,16% balsstiesīgo.

Savukārt, ņemot vērā arī iepriekšējo dienu aktivitāti, visvairāk cilvēku ir nobalsojis galvaspilsētā Rīgā – 4,79%. Šodien, līdz plkst. 8 Rīgā nobalsoja 1,33% balsstiesīgo, kas ir par vienu procentpunktu vairāk nekā vidēji valstī.

Zemākā vēlētāju aktivitāte bija Latgalē, kur jau ir nobalsojuši 2,58% balsstiesīgo, un šodien, līdz plkst 8 nobalsojuši 1,26% vēlētāju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl