Komentāri
Lidostā “Rīga” svinīgi sagaidīs 60 miljono pasažieri
FOTO: LETA

Piedaloties satiksmes ministram Uldim Augulim, Satiksmes ministrijas un starptautiskās lidostas ”Rīga” vadībai, sadarbības partneriem un citiem viesiem, starptautiskajā lidostā ”Rīga” trešdien, 19. aprīlī, tiks svinīgi sagaidīts lidostas sešdesmit miljonais pasažieris kopš valsts neatkarības atjaunošanas.

Pasākums notiks plkst. 11.00, un tajā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis, starptautiskās lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētāja Ilona Līce, nacionālās aviokompānijas ”airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss, uzņēmuma ”Tav Airports Holding” reģionālais vadītājs Hakans Uzunosmanoglu un citi lidostas sadarbības partneri.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl