Lidosta ”Rīga” šodien svinīgi sagaidīs ”rekorda pasažieri”

Komentāri
Lidosta ”Rīga” šodien svinīgi sagaidīs ”rekorda pasažieri”
FOTO: LETA

Pašā gada nogalē jauns rekords lidostā ”Rīga”. Šogad tiks apkalpots rekordliels pasažieru skaits, un tieši šodien paredzēts svinīgi sagaidīt ”rekorda pasažieri”.

Ar pēdējo 12 gadu laikā lielāko pasažieru skaitu lidosta varēja lepoties jau pērn, kad tika apkalpoti 5,2 miljoni pasažieru. Taču šogad gada laikā apkalpoto cilvēku skaita ziņā gaidāms jauns rekords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

11 mēnešos Rīgas lidostā apkalpoti jau 4,99 miljoni pasažieru jeb par 4,6% vairāk nekā pērn attiecīgajā laikā.

Rīgas lidosta apkalpo 45% Baltijas aviopasažieru, un no tās ziemas sezonā iespējams doties uz 60 galamērķiem. Lidojumus nodrošina 20 aviosabiedrības.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl