Lidostā ”Rīga” šodien sākas Drošības kontroles zonas paplašināšanas darbi

Komentāri

Lidostā ”Rīga” šodien sākas Drošības kontroles zonas paplašināšanas darbi. Un tas nozīmē, ka pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām kontroļu izvietojumā un ieteicams ierasties lidostā agrāk.

Paplašināšanas darbi noritēs mēnesi – līdz 14. martam. Šajā laikā būs izmaiņas drošības kontroļu izvietojumā lidostas terminālī, par ko arī tiks uzstādītas informatīvas norādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai bez steigas nokārtotu formalitātes un izietu drošības kontroli, lidosta aicina pasažierus ierasties vismaz divarpus stundas pirms lidojuma.

Šīs izmaiņas saistītas ar lidostas prognozēm par lidojumu un pasažieru skaita pieaugumu. Tuvākajā laikā paredzēti vēl citi uzlabojumi, piemēram, gada otrajā pusē plānots lidostas terminālī ierīkot pašapkalpošanās bagāžas nodošanas vietas.

Savukārt termināļa attīstības nākamā kārta paredz līdz 2022. gadam veikt vērienīgākus darbus. Tostarp izbūvēt daudzstāvu autostāvvietu un savienojumu ar ”Rail Baltica” Rīgas lidostas staciju.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl