Lidostā ”Rīga” šodien nosēdīsies ASV helikopteri “Blackhawk”

4 komentāri
Lidostā ”Rīga” šodien nosēdīsies ASV helikopteri “Blackhawk”
FOTO: LETA

Lai stiprinātu Latvijas drošību un turpinātu operāciju “Atlantic Resolve” šodien mūsu valstī nogādās ASV helikopterus “Blackhawk” un 10. Aviācijas brigādes vienības “Fēnikss” karavīrus.

Kopumā Latvijā tiks nogādāti pieci “Blackhawk” helikopteri. 10. Aviācijas brigādes bataljona vienība “Fēnikss” ir pirmā aviācijas brigāde, kas ierodas Eiropā rotācijas kārtībā ar mērķi demonstrēt ASV un NATO valstu apņēmību aizsargāt drošību Eiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā uz Vāciju, Latviju un Rumāniju plānots nosūtīt ap 2200 karavīru, 86 helikopterus un vairāk nekā 700 aprīkojuma vienību.

ASV spēkus lidostā ”Rīga” sagaidīs ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks Ivo Mogiļnijs, ASV Gaisa spēku Eiropā vicekomandieris ģenerālmajors Timotijs Zadalis un ASV Gaisa spēku brigādes ģenerālis Patriks Dohertijs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl