Komentāri
Lidostā “Rīga” iecerēts jauns gaisa satiksmes vadības tornis, lai vairs nebūtu “aklo zonu”
Foto: Monta Jakovela

AS “Latvijas gaisa satiksme” šodien starptautiskajā lidostā “Rīga” informēja par jaunā gaisa kontroles torņa projektu. Tornis ir nepieciešams, jo iepriekšējais būvēts pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados un, lidostai attīstoties, ir vajadzīgs augstāks tornis.

Pašreizējais gaisa satiksmes vadības tornis tika uzbūvēts 1973. gadā, reizē ar lidostu. Tornis ir apbūvēts ar modernāko tehniku, kas nodrošina lidojumu drošību, bet tā augstums vairs nav pietiekams. AS “Latvijas Gaisa satiksme” priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš akcentēja, ka, lidostai attīstoties, ir izveidojušās “aklās zonas” un nepieciešama jauna torņa būvniecība, kas pilnībā iekļautos lidostas tālākajos attīstības plānos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumā piedalījās satiksmes ministrs Uldis Augulis, LGS vadītājs Tauriņš, lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Ilona Līce, kā arī Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

LGS ir 100% valsts uzņēmums, tā pienākums ir nodrošināt gaisa telpas lietotājus ar aeronavigācijas pakalpojumiem.

Foto

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl