Lidojumi Jaunajā gadā? Kur lēti aizdoties? Lēto biļešu apkopojums!

Komentāri
Lidojumi Jaunajā gadā? Kur lēti aizdoties? Lēto biļešu apkopojums!

Ir pēdējais brīdis, lai tiktu iegādātas biļetes, kuras nemaksā pāris simtus, lai aizdotos ārpus Latvijas un nosvinētu Jauno gadu ārzemēs. Lēto ceļojumu bloga autors Edgars Plešs aplūko dažus piemērus, kur un par cik ir iespēja aizlidot šajā laika periodā, kad cenas vienmēr visa gada griezumā ir visaugstākās.

 
1. Kauņa-Kopenhāgena no 37 eiro turp-atpakaļ
Kauņas lidosta jau kļuvusi populāra ar lētajiem lidojumiem. Arī Jaunajā gadā ir iespēja lidot ar “Ryanair” līdz Kopenhāgenai. Līdz Kauņai ērti aizdoties ar autobusiem vai arī ar auto.
2. Rīga-Mančestra no 68 eiro turp-atpakaļ
Aizdodies pie draugiem, paziņām vai vienkārši izbaudi angļu šarmu Mančestrā. Tiešie lidojumi ar “Ryanair” no Rīgas.
3. Rīga-Berlīne no 58 eiro turp-atpakaļ
Dodies uz vienu no lielākajām Eiropa metropolēm – Berlīni. Šī pilsēta ir mūžam dzīva un par svētku atmosfēru šajā pilsētā būtu grēks sūdzēties. Tiešie lidojumi ar “Ryanair” no Rīgas.
4. Rīga-Bergena no 76 eiro turp-atpakaļ
Divvientulība Norvēģijas fjordos. Izklausās pārāk labi, lai būtu īstenība? “WizzAir” piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz Bergenu, kur iespējams sajust kalnu, fjordu varenību un nosvinēt Jauno gadu vienā no dārgākajām valstīm pasaulē.
 
5. Rīga-Londona no 80 eiro turp-atpakaļ
Londona ir latviešu iecienītākais galamērķis un kāpēc neizdoties uz Londonu arī šoreiz? Tiešie lidojumi no Rīgas ar “WizzAir”.
NB! Lidojuma datumi un cenas var mainīties! Lidojuma cenas un datumi ir par periodu no 28. decembra līdz 6. janvārim.
Citu lidojumu akcijas variet skatīt arī ceļojuma blogā Travelfree.info

Lasi vēl