Komentāri
Lidojuma laikā Zviedrijā pasažieri piedzīvo šausmas; saņemti draudi par spridzekli lidmašīnā
Foto: AFP / LETA

Ārkārtas nosēšanos Gēteborgas lidostā šodien bija spiesta veikt lidmašīna, kas devās no Londonas uz Stokholmu. Nosēšanās iemesls – tika saņemti draudi, ka lidmašīnā ir bumba.

Negaidīts pavērsiens ceļojumā. 72 pasažieri un pieci apkalpes locekļi tika evakuēti no aviokompānijas SAS lidmašīnas Gēteborgas lidostā, bet pats lidaparāts tika rūpīgi pārmeklēts, meklējot sprāgstvielas. Situācijas dēļ Zviedrijas otrajā lielākajā lidostā tika uz laiku kavēta aviosatiksme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs evakuējām lidmašīnu un parūpējāmies arī par apkalpes drošību. Šobrīd cenšamies atsākt lidojumus saskaņā ar grafiku. Pacelšanās notiek pēc plāna, taču nosēšanās šobrīd nav iespējama,” saka lidostas pārstāve Šarlote Lundgrēna.
Ziņojumu par notiekošo sniedza arī Zviedrijas policija.

“Šobrīd esam lidmašīnu novietojuši īpašā vietā lidostas teritorijā. Mēs pārbaudām gan lidmašīnu, gan arī ikvienu bagāžas vienību, lai saprastu, vai lidmašīnā patiešām ir spridzeklis,” norāda policijas pārstāvis Hanss Lipens.

Policija situāciju raksturoja kā mierīgu. Tika pārbaudīta arī visu pasažieru identitāte un viņu līdzšinējā vēsture, ņemot vērā, ka lidaparāts Zviedrijā ieradās no Lielbritānijas, kas ir ārpus Šengenas zonas. Vēlāk policija informēja, ka nekāds spridzeklis lidmašīnā nav atrasts. Pagaidām nav zināms, kas informējis policiju par lidmašīnā ievietoto bumbu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl