7 komentāri

Šobrīd Baltkrievijā un Krievijā norisinās vērienīgās militārās mācības “Zapad 2017”, kuras ilgs līdz 20. septembrim. Šīs mācības ir izpelnījušās plašu kritiku no NATO valstīm.

Baltkrievija un Krievija apgalvo, ka mācībās piedalās 5500 Krievijas un 7200 Baltkrievijas karavīru, lai gan šo valstu sniegtā informācija par militārpersonu skaitu ir apšaubāma. Krievijas pārstāvji ziņo, ka mācībās piedalīsies 70 lidaparāti un apmēram 250 tanki, 200 artilērijas sistēmas un 10 kuģi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas aizsardzības ministrs akcentē, ka visdrīzāk šajās mācībās piedalās ap 100 000 kareivju.

Mācības kritizē arī Baltkrievijas opozicionāri, kuri apgalvo, ka Krievija šīs mācības var izmantot kā ieganstu, lai Baltkrievijā izvietotu pastāvīgu karaspēku.

TOP komentāri

 • Peteris Grava
 • ha
  +2 +2 0

  ha

  nevis kareivju, bet karavīru skaits, jo kareivis ir viena no daudzajām karavīru dienesta pakāpēm! nu neticas, ka mācībās nav neviena dižkareivja, kaprāļa.... majora... ģenerāļa.
 • Jetliņš
  +1 +1 0

  Jetliņš

  No ka butu jadreb? Vai no tiem utainiem zakjapastalam, kas demonstre savu stulbumu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 33

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl