LIAA vadītājs: Šobrīd ir īstais laiks ceļot pa Latviju

2 komentāri
LIAA vadītājs: Šobrīd ir īstais laiks ceļot pa Latviju
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Šobrīd ir īstais laiks ceļot pa Latviju, taču ikvienam ir jāatceras par drošību un piesardzības pasākumiem, tā šorīt intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” akcentēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns.

Viņš norādīja, ka tūrisma nozare cer uz Baltijas valstu tūristu pieplūdumu. Taču aģentūra šobrīd strādā arī pie tā, lai pašmāju tūristiem atgādinātu par dažādiem apskates objektiem tepat Latvijā.

“Tāpēc arī mums ir tā kampaņa “Atklāj Latviju no jauna”, lai mēs no LIAA puses varētu parādīt cilvēkiem arī tādus tūrisma galamērķus, kas parasti nav tā prioritāte, nav varbūt top desmitniekā. Līdz ar to nodrošinām, ka ir daudz vairāk, daudz plašāk, interesantāki tūrisma objekti, kurus parasti nav sanācis apmeklēt un var tagad apskatīt,” sacīja Rožkalns.

Lai vairāk popularizētu vietējās tūrisma vietas, aģentūra piesaistījusi arī viedokļu līderus, kuri sociālajos tīklos dalās ar saviem atklājumiem. “Kuri patiešām ir interesanti, alas ūdenskritumus un citas vietas, kas nekad nav bijuši apskates objektu topā. Bet tagad tos var apskatīt, ieraudzīt un tad paši doties un izbaudīt,” norādīja Kaspars Rožkalns.

Viņš gan uzsver, ka joprojām svarīga ir drošība un visai tūrisma nozarei esot jāsaprot, ka “bez drošības tūrismam nav nākotnes.”

“Līdz ar to visiem ir jābūt sociāli atbildīgiem, jāievēro divu metru distance, jādezinficē rokas, nevajadzētu drūzmēties un pulcēties. Protams, pašiem objektiem to ir jāspēj nodrošināt,” uzsvēra LIAA vadītājs.

Plašāka saruna ar LIAA direktoru – šeit